News

Wpolityce.pl Karnowski: portal i tygodnik z prawicowym profilem

Co to jest wpolityce.pl?

Wpolityce.pl to portal informacyjny i publicystyczny o charakterze prawicowym i konserwatywnym. Został założony w 2010 roku przez dziennikarzy, którzy odeszli z tygodnika “Uważam Rze”. Portal zajmuje się tematyką polityczną, społeczną, gospodarczą, kulturalną i historyczną. Portal współpracuje z tygodnikiem “Sieci” i telewizją wPolsce.pl. Portal jest częścią spółki Fratria, której prezesem jest Jacek Karnowski.

Kim jest Jacek Karnowski?

Jacek Karnowski to dziennikarz, publicysta, pisarz i wydawca. Urodził się w 1962 roku w Warszawie. Jest absolwentem historii na Uniwersytecie Warszawskim. Pracował m.in. w “Gazecie Wyborczej”, “Życiu Warszawy”, “Rzeczpospolitej” i “Newsweeku”. Był redaktorem naczelnym tygodnika “Uważam Rze”. Jest autorem kilku książek, m.in. “Kto naprawdę rządzi Polską?”, “Kto naprawdę stoi za Tuskiem?” i “Kto naprawdę stoi za PO?”. Jest prezesem spółki Fratria, która wydaje portal wPolityce.pl, tygodnik “Sieci” i telewizję wPolsce.pl.

Jakie są cele i wartości wpolityce.pl?

Wpolityce.pl to portal, który ma na celu informować, analizować i komentować bieżące wydarzenia z kraju i ze świata z prawicowej i konserwatywnej perspektywy. Portal opowiada się za wartościami takimi jak patriotyzm, suwerenność, wolność, demokracja, praworządność, rodzina, wiara i tradycja. Portal krytykuje lewicowe i liberalne ideologie, które uważa za szkodliwe dla Polski i Europy. Portal popiera partię Prawo i Sprawiedliwość oraz prezydenta Andrzeja Dudę.

Podsumowanie

Wpolityce.pl Karnowski to połączenie nazwy portalu informacyjnego i publicystycznego wpolityce.pl z nazwiskiem jego prezesa Jacka Karnowskiego. Portal ten jest związany z tygodnikiem “Sieci” i telewizją wPolsce.pl. Portal ten ma prawicowy i konserwatywny profil. Portal ten zajmuje się tematyką polityczną, społeczną, gospodarczą, kulturalną i historyczną. Portal ten opowiada się za wartościami patriotycznymi, wolnościowymi i chrześcijańskimi. Portal ten popiera partię Prawo i Sprawiedliwość oraz prezydenta Andrzeja Dudę.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button